آموزش كامل زبان آلماني با راهنماي قدم بقدم فارسي

آموزش كامل زبان آلماني با راهنماي قدم بقدم فارسي

قيمت: 21900 تومان

راهنماي قدم به قدم فارسي شما را در تمامي مراحل يادگيري زبان آلماني همراهي خواهد كرد.اين راهنما براي اولين بار در كشور ارائه شده است و شامل تمامي دروس سطوح 1 و 2 و 3 رزتا استون به زبان فارسي ميباشد.
اين نرم افزار تا كنون با موفقيت در مدارس بسياري از كشورهاي جهان به كار گرفته شده است و حتي سازمانهاي بزرگي چون سازمان فضايي ناسا و ارتش آمريكا (جهت زبانهاي غير انگليسي) از اين نرم افزار بهره برده‌اند.
سريعترين روش براي يادگيري يك زبان جديد :
نسخه پرسنال رزتا استون شامل كليه ملزوماتي است كه شما براي يادگيري يك زبان جديد احتياج داريد. اين نرم افزار بر اساس سرفصل هاي معتبر ما كه جايزه هاي معتبري را از آن خود كرده است پايه ريزي شده است. موسسات و شركت هاي معتبري از جمله ناسا ، ارتش آمريكا، Deutsche Telecom ، IKEA ، Royal Dutch Shell و بيش از 10000 مدرسه در سرتاسر دنيا از اين روش براي ياددهي زبان استفاده مي كنند. رزتا استون 31 زبان زنده دنيا كه بيش از 90 درصد مردم دنيا صحبت مي كنند را به شما آموزش مي دهد.
پيشرفت با سرعت مورد نظر شما :
رزتا استون هميشه به فكر زمان شماست. در هر زمان و هر مكان شما مي توانيد با رزتا استون يك زبان جديد را ياد بگيريد. آموزش به گونه اي است كه شما به هيچ عنوان احساس تحت فشار بودن و يا احساس خستگي نمي كنيد. رزتا استون به كمك يك فرآيند احساسي آموزش زبان را براي شما كارآمد، سريع و لذت بخش مي سازد. روش رزتا استون مبتني بر دخالت زبان آموز است زبان آموز را وادار به فعاليت مي سازد بنابراين خستگي در اين روش معنايي ندارد. در پايان هر درس اين فرصت به شما داد مي شود تا مهارت هاي خود را بيازماييد. اين نكته هم قابل ذكر است كه نرم افزار رزتا ايتون به طور مستمر پيشرفت شما را ثبت مي كند و اين به شما كمك مي كند كه ضعف هاي احتمالي خود را بهتر بشناسيد و بر آن ها تاكيد بيشتري داشته باشيد.
يادگيري احساسي زبان با روش Dynamic Immersion :
رزتا استون از محتويات تصويري كارآمد براي كمك به يادگيري زبان شما استفاده مي كند. به طور مثال يك مجموعه تصوير به شما ارائه مي شود و شما بايد آنها را با عبارتي كه براي شما خوانده و يا نوشته مي شود تطبيق دهيد. در صورتي كه گزينه هاي صحيح را انتخاب كنيد و همچنين در جاهاي خواسته شده كلمات را صحيح تلفظ كنيد، مي توانيد به مرحله و درس بعد برويد. با كمك روش Dynamic Immersion شما مستقيما زبان را از طريق مشاهده تصاوير ياد ميگيريد و زمان اضافي براي ترجمه به زبان مادريتان صرف نميكنيد.
ويژگيهاي ديگر اين مجموعه كدامند؟
محيطي بسيار ساده و كاربر پسند
نصب آسان و بي دردسر
قابل استفاده حتي با سيستمهاي قديمي
توجه يكسان به مهارتهاي چهارگانه (شنيداري، گفتاري، نوشتاري و درك مطلب)
امكان تشخيص صدا از طريق ميكروفن براي كاهش لهجه
تمرينات متنوع شامل خواندن، نوشتن، گوش كردن و صحبت كردن
تمرين هاي چند رسانه اي و خلاق محيط زبان آموزي را براي شما شاد و مفرح و مانند بازي مي سازد.
برخي از مباحث :
*مردم و صحبت هاي آنها
*جهت ها : |چگونه به اين آدرس بروم ...
*شكل مثبت و منفي افعال
*غذا، خوردن و آشاميدن
*نسبت هاي فاميلي
*مفعول ها
*بيان زمان
*اعداد 0 تا صد
*حروف اضافه
*لباس ها و پوشاك
*وسائط نقليه، مبلمان و ابزارها
*اشكال، رنگ ها و مكان ها
تضمين يادگيري :
شركت رزتا استون يادگيري زبان را براي شما تضمين ميكند. به صورتي كه اگر اين مجموعه ها را به صورت مستقيم از سايت اصلي خريداري كنيد تا شش ماه بازگشت پول شما را تضمين مي كند.
نسخه جديد و ويرايش سوم اين نرم افزار كه به تازگي منتشر شده است پيشرفت هاي عمده اي در قياس با نسخه هاي پيشين كرده و روش آموزشي و محيط آموزشي به مراتب بهتر و كاربرپسند تر شده است .
سيستم آموزشي به قدري ساده و هوشمندانه طراحي شده است كه در اولين جلسه استفاده ، از پيشرفت خود هيجانزده مي شويد.
Rosetta Stone v3 به شما امكان آن را مي دهد كه :
- لغات و توانايي هاي زباني خود را روز به روز بالاتر ببريد !
- درست خواندن و نوشتن را به شما مي آموزد !
- بدون متن بتوانيد صحبت كنيد .
- هر آنچه را كه آموختيد به كار گيريد !
- احساس هم ميهني با مردم آن شهر و فرهنگ چرا كه كاربر را با فرهنگ زبان مذكور نيز آشنا مي كند !
امكانات اين برنامه بصورت زير است:
آموزش كلمه به كلمه و سطح بندي شده: شما در 312جلسه آموزشي ميتوانيد به معناي واقعي يك زبان را ياد بگيريد.در هر لحظه آموزش را ساده خواهيد يافت زيرا بر پايه مطالب قبلي و يادگيري قدم به قدم پيش خواهيد رفت.
تمرين پس از آموزش: پس از هر درس آموزشي ، تمريني براي شما در نظر گرفته شده است كه شامل خواندن ، نوشتن و گوش كردن است. توانائي جالب اين نرم افزار تمرين دادن لهجه شما است. با سيستم آناليز صدا ، شما ميتوانيد كلمه هايي را كه آموزش ديده ايد بخوانيد و از درستي تلفظ تان مطمئن شويد.
محيط كاربرپسند: محيط اين نرم افزار بسيار زيبا و جذاب بوده و شما به راحتي ميتوانيد از آن استفاده كنيد. منوهاي پيچيده و تو در تو در اين برنامه وجود ندارد.
توضيحات بيشتر درباره مجموعه :
Rosetta Stone زبان را به صورت يك دنباله گام به گام از دروس ساختاري به شما آموزش مي دهد. اين روش در دنيا به Dynamic Immersion معروف است.لغات جديد همواره به اشياء ، اعمال و نظرات آشنا وابسته اند و همين لغات عبارات و جملات را در يك تصاعد سيستماتيك ميدهند.
يكي از كامل ترين نرم افزارهاي آموزش زبان در دنيا
آموزش جامع و كامل مكالمه ، گرامر ، واژگان و ...
شامل پنج مهارت شنيدن ، خواندن ، صحبت كردن ، نوشتار و تركيب شنيدن و خواندن
توانائي اناليز يا تشخيص گفتار براي تمرين تلفظ
تدريس بر پايه ارتباط ذهني واژه و جمله با تصوير مربوطه
در حدود 200ساعت آموزش صوتي و تصويري
شامل 4200 تمرين ، پيش نمايش و امتحان يا آزمون براي هر درس بصورت خودآموز و پويا
ارائه نمودار پيشرفت براي هر يك از كاربران نرم افزار
اعمال تغييرات در محيط داخلي نرم افزار بر اساس سلايق كاربر

خريد محصول        سوال از فروشندهنمايش اطلاعات اين پست
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
صفحات وبلاگ
[ ]
لينک باکس